Partnerzy dla miejsca
WARSZAWA W BUDOWIE 5

• Partnerzy dla miejsca

NGO, biznes, samorząd, mieszkańcy - do kogo powinna należeć inicjatywa i czyja jest odpowiedzialność za proces zmiany przestrzeni publicznych. Jak budować koalicję dla miejsca, jak wygląda praca w szerokim partnerstwie?

Punktem wyjścia do rozmowy jest doświadczenie tworzenia koalicji na rzecz zmiany placu przy Krochmalnej 3, które nazwać można placemakingiem po polsku.Partnerami pilatożowego placemakingu w Warszawie są autorzy tej metody -nowojorska organizacja Project for Public Spaces.

Przedstawimy wnioski z trwającego od kilkunastu miesiecy projektu „Na miejscu - działanie” i porozmawiamy o perspektywach dalszych aktywności.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Film Nieskończone przestrzenieWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
18:00 Spotkanie Dizajn z CzosnkiemWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
18:00 Film Projekt ANT FARM. Przestrzeń, ziemia i czasWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskieWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42, Warszawa
18:00 Film Żyjące budynkiWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
18:00 Film MegamiastaWARSZAWA W BUDOWIE 5 Muzeum Historyczne m. st. Warszawy