Wielka trwoga
Wspólne czytanie na głos

• Wielka trwoga

Widok przestrzeni wystawy Agnieszki Polskiej "Plan Tysiącletni" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, fot Daniel Chrobak

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wspólne czytanie na głos tekstów towarzyszących wystawie „Plan Tysiącletni”.

Co drugi piątek spotykamy się przed Muzeum nad Wisłą, żeby wspólnie czytać na głos. Interesują nas teksty, które zainspirowały Agnieszkę Polską do stworzenia filmu oglądanego na wystawie. Edukatorzy przedstawią też własne lektury, które wzbogacą odbiór pokazywanej historii. Przede wszystkim jednak chodzi o to, żeby być razem i czytać sobie nawzajem.

Podczas piątkowego spotkania przeczytamy fragmenty książki „Wielka trwoga“ Marcina Zaremby. Można włączyć się do czytania, ale można też tylko słuchać. Nie trzeba znać treści opowiadania przed spotkaniem. Udział w ramach biletu na wystawę.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

11:00 Warsztaty Kto zmoże ciemności, tego zaprosimy w gościWarsztaty czytelniczo-choreograficzne MUZEUM nad Wisłą
12:00 Spotkanie Niedziela z BlyzkistНеділя з Близькість MUZEUM nad Wisłą
18:00 Spotkanie Teoria widzeniaWspólne czytanie na głos MUZEUM nad Wisłą
21:00 Film Hura, wciąż żyjemy!pokaz filmu Agnieszki Polskiej STUDIO TEATRGALERIA
plac Defilad 1, Warszawa
20:00 Wydarzenie Kino letnieZ Powiśla MUZEUM nad Wisłą
11:00 Spacer Spacer sentymentalnypo okolicach elektrowni Powiśle Metro Centrum Nauki Kopernik
,
12:00 Spotkanie Niedziela z BlyzkistНеділя з Близькість MUZEUM nad Wisłą
16:00 Warsztaty Jak rozbroić dezinformacjęWarsztat dla nauczycieli i nauczycielek MUZEUM nad Wisłą
12:00 Warsztaty Sobotni dyżur edukacyjnyna koniec wystawy Agnieszki Polskiej MUZEUM nad Wisłą