Wejdź w Muzeum!
Program dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

• Wejdź w Muzeum!

Interesujesz się sztuką i kulturą współczesną? Czujesz, ze mógłbyś odnaleźć się w artystycznym świecie? A może chciałbyś przekonać się jak funkcjonuje muzeum?

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w nowym programie edukacyjnym przeznaczonym dla młodzieży. Jeśli szukasz ciekawej formy aktywności i chcesz zaangażować się w działalność instytucji kultury czekamy na Twoje zgłoszenie! Uzasadnij w jednym zdaniu dlaczego akurat Ty powinnieneś wejść w Muzeum!

Proponujemy cykl spotkań o różnorodnym charakterze - od ciekawych wykładów i oprowadzań, po interaktywne warsztaty i grupowe wyjścia. Nie zabraknie również zadań specjalnych oraz realizacji własnych pomysłów. Udział w programie to świetna okazja do tego, aby pogłębić swoje zainteresowania, w ciekawy sposób przyswoić wiedzę i poznać nowych ludzi działając z pracownikami Muzeum oraz pozostałymi uczestnikami. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, nowoczesne formy edukacji oraz dobrą zabawę!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy, zapraszamy do Muzeum na Weekend Wolontariatu (14-15 września) - odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.