Warsztaty dla dzieci w ramach akcji zwierciadła „Niezła sztuka”

• Warsztaty dla dzieci w ramach akcji zwierciadła \

fot. Kuba Mozolewski

Hansenowie byli wyjątkowo nowoczesnymi architektami.

Ich pomysły na rozwiązywanie problemów zamieszkiwania i organizowania życia w miastach nawet dzisiaj, mimo upływu czasu, mogą wydawać się szalone. Podczas warsztatów porozmawiamy o tym, do czego może służyć architektura i dlaczego Hansen przekonany był o jej mocy zmieniania świata na lepsze. Sprawdzimy też, jakie są skutki eksperymentowania z przestrzenią i poszukiwania zupełnie nieoczywistych dróg! Przyjrzymy się realizacjom o różnych funkcjach – wśród nich znajdą się budynki mieszkalne, założenia osiedlowe, muzea, pawilony czy pomniki.

Warsztaty odbywają się w ramach akcji „Niezła sztuka”. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić poniższy formularz a następnie okazać kupon z miesięcznika „Zwierciadło” (nr 11/2017) w muzealnej recepcji.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: