Warszawiacy oprowadzają
WARSZAWA W BUDOWIE 4

• Warszawiacy oprowadzają
    Palma na rondzie de Gaulle'a, fot. archiwum artystki

Muzeum zaprasza na zwiedzanie wystawy „Miasto na sprzedaż” w towarzystwie Joanny Rajkowskiej – artystki tworzącej instalacje, przede wszystkim w przestrzeni publicznej. Rajkowska jest szeroko znana jako autorka projektu „Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich”, którego głównym elementem jest sztuczna palma na rondzie Charles'a de Gaulle'a w Warszawie.

W sobotę skomentuje ona z perspektywy własnych doświadczeń problemy związane z reklamą zewnętrzną. Opowie co ją fascynuje, a co drażni w warszawskiej ulicy.

Informujemy, że w tym samym czasie co oprowadzanie odbędą się warsztaty dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów!