Uzupełnienie historii
warsztaty rodzinne w PJM z tłumaczeniem na polski język foniczny

• Uzupełnienie historii

fot. Found in Motion

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty pod tytułem „Uzupełnienie historii”, które odbędą się 26 stycznia o godzinie 12:00 w Muzeum nad Wisłą.

Architektura wystawy jest nietypowa. Przestrzeń wydaje się chaotyczna i niepełna. Brakuje czegoś, co uzupełniłoby ekspozycję, nienapisanego rozdziału historii. Podczas spotkania przyjrzymy się architekturze wystawy i porozmawiamy. W ramach warsztatów stworzymy kolaże, które oddadzą nasze przemyślenia na temat sposobu zaprezentowania prac.

Warsztaty w PJM poprowadzi Daniel Kotowski. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski przez Joannę Ciesielską.

Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (poniżej).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z niepełnosprawnością słuchu.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Daniel Kotowski

Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz (specjalizacja wystawiennictwo) Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz absolwent Wydziału Sztuki Nowych Mediów (kierunek architektura wnętrz, specjalizacja wystawiennictwo) Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Interesuje się sztuką, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga”. Był członkiem Grupy Artystów Głuchych.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Ewa Toniak oprowadza po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
19:00 Performans Anna Baumgart. Generał i dziewczynaNowy termin MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”Popołudnie w Muzeum MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Anna Kowalczyk oprowadza po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Maciej Janicki oprowadza po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą