Ulica i okolica
Integracyjne warsztaty rodzinne

• Ulica i okolica
    Marek Włodarski, Ulica, 1924, akwarela, papier, tektura. Kolekcja Muzeum Narodowego w Warszawie © Copyright by Dytkowski Marek H. / Muzeum Narodowe w Warszawie.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na integracyjne warsztaty rodzinne.

Czym jeździli po mieście i gdzie pracowali mieszkańcy Lwowa, których namalował artysta?

Muzeum przygotowało zestawy pytań i materiałów dotykowych do zwiedzania wystawy. Uruchomimy wyobraźnię na tematy związane z miastami i ulicami, na których zawsze dużo się dzieje. Materiały dodatkowe posłużą do wykonania zadania plastycznego w domu - po powrocie z Muzeum.

Zestawy materiałów opracowała Aleksandra Górecka, edukatorka doświadczona w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu lub niepełnosprawnością intelektualną.

Zadania składają się z:

• prostych poleceń dostosowanych do różnego poziomu rozwoju dziecka
  • materiałów sensorycznych pomagających zrozumieć prace na wystawie

Podczas trwania zadania dbamy o zapewnienie komfortowych warunków na wystawie:

• wyłączamy głośne dźwięki i ostre światła, dla osób zapisanych rezerwujemy miejsce w ramach limitu wejść
  • nie organizujemy innych wydarzeń i ograniczamy liczbę zwiedzających

Daj znać, jak możemy ułatwić Tobie i Twojemu dziecku wizytę w Muzeum:
muzeumdostepne@artmuseum.pl tel/SMS: 577 006 290

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.