U Pana Júliusa: uff, czy to ufo?
Warsztaty dla dzieci

• U Pana Júliusa: uff, czy to ufo?

Warsztaty dla dzieci w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, fot. Monika Orpik

W ramach „Działań otwartych” zapraszamy na spotkanie zatytułowane „U Pana Júliusa. Uff, czy to ufo?”. Wybierzemy się na wystawę Júliusa Kollera “?”, gdzie będą czekać na nas różne zadania, między innymi gra w artystycznego ping-ponga, poszukiwanie zaginionych znaków zapytania i odkrywanie muzealnego UFO.

Działania otwarte to propozycja spotkań edukacyjno-warsztatowych o luźnej formule. Po sukcesie poprzednich edycji, zapraszamy na kolejny cykl spotkań, tym razem na wystawach „ZOFIA RYDET. ZAPIS, 1978-1990” oraz JÚLIUS KOLLER, „?”.

W czwartki w godzinach 16-19 będzie można na wystawach spotkać muzealnych animatorów, którzy zaproszą do wspólnej podróży w świat sztuki. Będziemy rozmawiać, bawić się, pobudzać kreatywność, grać w artystycznego ping-ponga oraz wcielać się w rolę prawdziwych kuratorów wystawy. Spotkania są otwarte i bezpłatne.