U Pana Júliusa: Artyści wysportowani
Warsztaty dla dzieci

• U Pana Júliusa: Artyści wysportowani

Warsztaty dla dzieci w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, fot. Monika Orpik

W ramach „Działań Otwartych” zapraszamy na spotkanie “U Pana Júliusa. Artyści wysportowani”. Wybierzemy się na wystawę Júliusa Kollera “?”, gdzie będą na nas czekały różne zadania, między innymi gra w artystycznego ping-ponga.

Działania otwarte to propozycja spotkań edukacyjno-warsztatowych o luźnej formule. Po sukcesie poprzednich edycji, zapraszamy na kolejny cykl spotkań, tym razem na wystawach „ZOFIA RYDET. ZAPIS, 1978-1990” oraz JÚLIUS KOLLER, „?”.

W czwartki w godzinach 16-19 będzie można na wystawach spotkać muzealnych animatorów, którzy zaproszą do wspólnej podróży w świat sztuki. Będziemy rozmawiać, bawić się, pobudzać kreatywność, grać w artystycznego ping-ponga oraz wcielać się w rolę prawdziwych kuratorów wystawy. Spotkania są otwarte i bezpłatne.

Inne wydarzenia z tego cyklu: