Tydzień Akademii Orange \"Kultura Uskrzydla\"

• Tydzień Akademii Orange \\\

Paweł Althamer, \"Dom herbaciany\", Park Rzeźby na Bródnie, fot. B. Stawiarski

W ramach Tygodnia Akademii Orange Muzeum serdecznie zaprasza na cykl wyjątkowych wydarzeń.

W programie:

Wymiennik opowieści

Wraz z animatorką Anią Płachecką zaprosimy mieszkańców Bródna do podzielenia się swoimi opowieściami na temat ciekawych miejsc w dzielnicy. Opowieści znajdą się później na wirtualnej mapie.

Odkrywanie Parku Rzeźby

Michał Mioduszewski, animator Domku Herbacianego, opowie o pracach i zdradzi różne parkowe tajemnice.

Warsztat vlepkowy

Razem z artystami Dianą Grabowską i Brunem Althamerem każda z osób wykona własną vlepkę, którą będzie można przykleić, ozdabiając miasto.

Park Rzeźby w miniaturze

Warsztaty dla najmłodszych: pod okiem artystki Karoliny Żyniewicz stworzymy wariacje na temat rzeźb w Parku, wykorzystując nieoczywiste materiały. Powstanie Park Rzeźby w miniaturze!

Dla przybyłych gości i uczestników przewidziany poczęstunek!

Wydarzenie potrwa do ok. 15:30.

Projekt realizowany w ramach programu Fundacji Orange.