Działania otwarte
Warsztaty dla dzieci „Sztuka w obronie natury”

• Działania otwarte

Warsztaty dla dzieci w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, fot. Agnieszka Sinicka

Działania otwarte to propozycja spotkań edukacyjno-warsztatowych o luźnej formule. Po sukcesie poprzednich edycji, zapraszamy na kolejny cykl spotkań, tym razem na wystawach „Robiąc użytek”, „Chleb i róże”, „Po co wojny są na świecie”.

W ramach kolejnego spotkania na wystawie „Robiąc użytek” przyjrzymy się artystom, którzy w swych działaniach chcą bronić natury. Co krytykują i jakich technik do tego używają? Czy akcje i prace artystyczne są w stanie przynieść zmiany i sprawić, aby ludzie bardziej dbali o przyrodę? Zastanowimy się również, jakie problemy ekologiczne są nam najbliższe i poprzez wspólne działania artystyczne spróbujemy wyrazić nasze zaangażowanie, protest i pomysły na zmiany, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na świat natury.

Działania Otwarte są częścią Warszawskich Dni Rodzinnych 2016, spotkanie jest bezpłatne i otwarte.

Są jeszcze wolne miejsca! Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: zapisy@artmuseum.pl

Inne wydarzenia z tego cyklu: