Szumin
Wycieczka do domu Zofii i Oskara Hansenów

• Szumin

fot. Jan Smaga

Dom Zofii i Oskara Hansenów – najpełniejsza architektoniczna realizacja idei Formy Otwartej – od 24 maja jest otwarty dla publiczności.

Dom, który jako pierwszy obiekt w Polsce znalazł się na prestiżowej liście Iconic Houses Network, zrzeszającej najważniejsze domy w historii architektury XX wieku, zostanie udostępniony do zwiedzania podczas trzech wycieczek. Oprowadzania zostały zorganizowane przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie we współpracy ze Stowarzyszeniem Powojenny Modernizm i Festiwalem Otwarte Mieszkania.

Oprowadzają:
Andrzej Brzózka (Stowarzyszenie Powojenny Modernizm),
Aleksandra Kędziorek (Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie),
Adam Przywara (Stowarzyszenie Powojenny Modernizm)

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. Osoby poniżej 18. roku życia mogą brać udział w wyjeździe pod opieką osób dorosłych. Powrót do Warszawy około godziny 17.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.