Sztuka w całym spektrum
Wspólne oglądanie filmu

• (kadr z filmu przedstawiający kolorowy mural z twarzą roześmianej kobiety)

fot. Daniel Chrobak

[Widok wystawy w tym transparenty wykorzystywane podczas protestów walczących o prawa kobiet]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza kameralne spotkanie, na którym obejrzymy i omówimy fragmenty filmów pozwalające lepiej zrozumieć wystawę.

Spotkanie towarzyszy wystawie “Kto napisze historię łez. Artystki o prawach kobiet”, którą można oglądać w Muzeum nad Wisłą. Odbywa się w ramach cyklu “Sztuka w całym spektrum”. Podczas pokazu dbamy o warunki komfortowe dla osób w spektrum autyzmu:

• zaczynamy od omówienia planu i czasu trwania spotkania
  • ograniczamy grupę do 10 osób
  • dostosowujemy głośność dźwięku do potrzeb uczestników
  • osoby, które zgłoszą taką potrzebę, mogą skorzystać ze słuchawek wyciszających

Na oprowadzanie obowiązują zapisy na adres muzeumdostepne@artmuseum.pl lub pod numerem 577 006 290.

Istnieje możliwość skorzystania z asysty wolontariuszki, która pomoże w dotarciu do Muzeum i powrocie do domu. Chęć skorzystania z asysty prosimy zgłaszać zapisując się na oprowadzanie.

Inne wydarzenia z tego cyklu: