Spotkania fotografii i sztuki
Dziecko w Muzeum

• Spotkania fotografii i sztuki

Fundacja Mama zaprasza na kolejne warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przygotowane we współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Spotkania fotografii i sztuki” to warsztaty towarzyszące wystawie „Wspólnicy. Fotograf i artysta około roku 1970”, poświęconej współpracy między artystami i fotografami, przygotowanej przez Marię Matuszkiewicz. W czasie warsztatów spróbujemy zastanowić się czym jest sztuka, a czym jej rejestracja. Jak rejestracja wpływa na dzieło sztuki? Czy jest czymś do niego podobnym? Co może wynikać ze spotkania artysty i fotografa. Czym są kreowane przez nich światy? A może to wspólny świat?

Na warsztatach dzieci pobawią się w artystów i fotografów. Zastanowimy się jak każde z nas się w tym odnajduje, jakie są granice naszej kreacji.

Warsztat poprowadzą Patrycja DołowyAnna Pietruszka-Dróżdż.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy: patrycja@fundacjamama.pl