Spacer z Maciejem Ryszawym

• Zdjęcie. Budynek Muzeum przy ulicy Pańskiej 3. W oknach budynku odbija się deszczowe niebo. Na ścianach powiewają flagi Ukrainy.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spacer samorzeczniczy z Maciejem Ryszawym. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Sztuka w całym spektrum”.

Zapraszamy Was na spacer po centrum Warszawy, podczas którego skupimy się na odczuwaniu miasta różnymi zmysłami. Porozmawiamy o przebodźcowaniu, o tym, dla kogo jest dziś projektowane miasto, jak się w nim czujemy. Ważnym elementem naszego spotkania będzie opowieść o warszawskim transporcie publicznym – historycznym i współczesnym.

Spotykamy się o godz. 17:00 przed budynkiem Muzeum przy ulicy Pańskiej 3 w Warszawie.

Maciej Ryszawy – samorzecznik, miłośniki transportu publicznego, koni, muzyki. Pasjonuje go temat spektrum autyzmu, NVC, oraz zachowania i relacje międzyludzkie. Prowadzi fanpage „Maciej w spektrum", na którym opisuje swoje codzienne życie.

Zapraszamy osoby w spektrum autyzmu i nie tylko! Zadbamy o zapewnienie Wam komfortowych warunków:
- zaczniemy od omówienia planu i czasu zwiedzania
- spotkamy się w kameralnej grupie
- chętnym udostępniamy słuchawki wygłuszające lub zatyczki do uszu

Żeby się zapisać, wyślij swoje imię i nazwisko na adres: muzeumdostepne@artmuseum.pl

lub SMS: 577 006 290

Wydarzenie realizowane w ramach programu „Kultura bez barier".