Spacer sentymentalny
po okolicach elektrowni Powiśle

• Spacer sentymentalny

fot. Marta Przybył

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spacer sentymentalny z Klubem Seniorek i Seniorów Nowoczesnych.

Powspominajmy dawne i obecne życie w sąsiedztwie Elektrowni. Przynieśmy zdjęcia rodzinne z tych okolic i opowiedzmy sobie o wydarzeniach, które miały na nas bezpośredni wpływ.

prowadzenie: Mirosław Rusin - wieloletni mieszkaniec Powiśla, od ponad 50 lat pracuje w poligrafii począwszy od ucznia retuszera, drukarza offsetowego, brygadzisty, mistrza, kierownika drukarni i handlowca. od 25 lat prowadzi własna działalność gospodarczą. Jest miłośnikiem sztuki i aktywności fizycznej oraz członkiem Klubu Seniorek i Seniorów Nowoczesnych.

Miejsce spotkania: róg Tamki i Wybrzeża Kościuszkowskiego, po stronie windy do metra.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: