Sobota z wystawą
„Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”

• Sobota z wystawą

fot. Kuba Mozolewski
  • Sobota z wystawą

W każdą sobotę o godzinie 16:00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania po wystawie „Nigdy więcej. Sztuka przeciw wojnie i faszyzmowi w XX i XXI wieku”.

Wybierz odpowiedni dla siebie dzień i godzinę. Pozwól zespołowi kompetentnych i doświadczonych przewodników oraz opiekunów wystaw oprowadzić się po tematach i dziełach sztuki najważniejszej wystawy jesieni.

Udział nie wymaga zapisu, spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji Muzeum nad Wisłą.

Po wystawie oprowadzi Adrian Krupa, miłośnik filozofii zafascynowany światem sztuki współczesnej, który szuka związków między sztuką a filozofią w celu lepszego rozumienia świata i nas samych. Adrian pracuje jako opiekun publiczności w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz jest doktorantem w zakresie filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Jego zainteresowania badawcze dotyczą fenomenologii, filozofii hermeneutycznej i estetyki.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: