SLAS, Beza Projekt, Paweł Kłudkiewicz i Joanna Rusin
Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo

• SLAS, Beza Projekt, Paweł Kłudkiewicz i Joanna Rusin

Joanna Rusin, Agnieszka Czop - dywan Przestrzeny

Miesięcznik „Architektura-Murator” i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zapraszają na kolejne spotkanie z młodymi architektami, dizajnerami i grafikami. Gośćmi najbliższego wieczoru będą: architekci ze studia SLAS, Beza Projekt, grafik Paweł Kłudkiewicz i projektantka Joanna Rusin.

Architektura

SLAS/Silesian Architecture Studio założone zostało w 2008 roku przez trzech absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach: Aleksandra Bednarskiego, Mariusza Komrausa i Tomasza Pokropowicza. Architekci zdobyli pierwszą nagrodę w dziewiątej edycji konkursu Europan (2008).
www.slas.com.pl

Grafika

Paweł „Pawka” Kłudkiewicz jest z wykształcenia architektem, absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracuje jako rysownik i ilustrator. Jego debiut to komiks opublikowany w Antologii Piłkarskiej (Kultura Gniewu – 2005). Mieszka i pracuje w Warszawie
www.pawka.pl

Wzornictwo

Joanna Rusin ukończyła studia na Wydziale Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektuje tkaniny artystyczne i użytkowe, tworzy unikatowe dywany. Współpracuje z projektantką Agnieszką Czop.
www.joannarusin.com