SEMINARIUM - PRZECIW-PRACA 2
MIGRACJA JAKO FORMA OPORU

• SEMINARIUM - PRZECIW-PRACA 2

Dzięki uprzejmości Biennale Warszawa

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium Jane Hardy prowadzone przez Magdę Malinowską.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w seminarium proszeni są o nadesłanie zgłoszenia na adres mailowy zapisy@biennalewarszawa.pl do 30 kwietnia.

Liczba miejsc jest ograniczona, do udziału zostaną zaproszone osoby według kolejności zgłoszeń.
Seminarium odbywa się w języku angielskim

Jane Hardy

Profesorka ekonomii politycznej na uniwersytecie w Hertfordshire (Wielka Brytania). Specjalizuje się w badaniach nad transformacją poskomunistycznych gospodarek i społeczeństw Europy Środkowo-Wschodniej, w szczególności Polski. Napisała Restructuring Krakow: Desperately Seeking Capitalism (1996 wraz z Alem Rainnie).

Magda Malinowska

Działaczka związku zawodowego Inicjatywa Pracownicza, pracowniczka polskiego oddziału Amazona. Działa na rzecz propagowania idei skróconego czasu pracy, jako istotnego postulatu ruchu pracowniczego. Reżyserka "Strajku Matek" (Think Tank Feministyczny) – dokumentu o warunkach pracy i życia kobiet w Wałbrzychu oraz taktykach oporu.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

19:00 Debata WSPÓŁCZESNE NIEWOLNICTWO, PRACA PRZYMUSOWA CZY NADUŻYCIA, KTÓRE SIĘ ZDARZAJĄ? CZYLI O TYM, JAK SĄ TRAKTOWANI PRACOWNICY-CUDZOZIEMCY MUZEUM na Pańskiej
19:00 Spektakl SPEKTAKL MODERN SLAVERYPremiera MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
19:00 Wykład WYKŁAD - PRZECIW-PRACA 3 ROZBIJANIE DIALEKTYKI. WALKA PRZECIW PRACY W ERZE FINANSJERYZACJI MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
10:00 Seminarium SEMINARIUM: PRZECIW-PRACA 3ROZBIJANIE DIALEKTYKI. WALKA PRZECIW PRACY W ERZE FINANSJERYZACJI MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
12:00 Film Przegląd Wkurwu. Przegląd FilmowyWykład Jill Godmilow MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
12:00 Film Przegląd Wkurwu. Przegląd FilmowyWykład Agnieszki Graff MUZEUM na Pańskiej