Rysunek cielesny
Warsztaty rodzinne w PJM

• Rysunek cielesny

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat na warsztaty, na których będziemy rysować za pomocą ruchu ciała.

Kończymy rysunek, poprawiamy ostatnie szczegóły i zaczynamy pokazywać dzieło innym, żeby je podziwiali. Nie tym razem. Teraz będzie chodzić o coś zupełnie innego. Czasem nie jest ważny końcowy efekt, ale to, co się z nami dzieje w czasie tworzenia. Nie interesuje nas, co pomyślą inni, ważne jest tylko to, co czujemy. Nie mamy skończonego pomysłu, co i gdzie się znajdzie na rysunku, pozwalamy sobie na próby, przyglądamy się swoim gestom, idziemy za głosem serca.

Warsztaty w Polskim Języku Migowym poprowadzi Daniel Kotowski - artysta i edukator. Ukończył Wydział Architektury Wnętrz na ASP w Warszawie i Wydział Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Interesuje się biowładzą, komunikacją społeczną, wystawiennictwem i architekturę. Spotkanie będzie tłumaczone na polski język foniczny.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zakładamy aktywny udział opiekunów. Prosimy o wypełnienie formularza z zapisami. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką Muzeum Dostępnego, Martą Przasnek, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z niepełnosprawnością słuchu

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.