Rodzinne warsztaty ceramiczne
Towarzyszące 6. edycji Parku Rzeźby na Bródnie

• Rodzinne warsztaty ceramiczne

Rirkrit Taravanija, \"Domek herbaciany\", fot. B. Stawiarski

W ramach 6 edycji Parku Rzeźby na Bródnie Muzeum Sztuki Nowoczesnej proponuje rodzinne warsztaty ceramiczne, które poprzedzą tegoroczną odsłonę Parku.

Zajęcia będą prowadzone przez Monikę Szambelan-Althamer - malarkę, ceramika i witrażystkę, absolwentkę Liceum Plastycznego im. Wojciecha Garsona. Warsztaty towarzyszą tegorocznej edycji Parku Rzeźby, której ważnym elementem będzie właśnie ceramika. W tym roku Park wzbogaci realizacja chińskiego artysty Ai Weiwei’a.

Warsztaty ceramiczne odbędą się w Otwartej Autorskiej Pracowni Rzemiosł UMBRA założonej i prowadzonej przez Monikę Szambelan-Althamer na warszawskim Targówku. Więcej na temat pracowni można znaleźć na fanpage'u Pracowni.

Limit miejsc na warsztaty jest wyczerpany!

Wykonane w 3 grupach naczynia uczestnicy będą wspolnie wypalać w czasie inauguracji Parku 13 lipca.

Terminy warsztatów:

3 lipca godz. 17.00-19.00
4 lipca godz. 17.00-19.00
5 lipca godz. 12.00-14.00
13 lipca godz.12:00-18:00 rodzinne warsztaty ceramiczne cz. 2 wspólne wypalanie wykonanych w czasie wczesniejszych warsztatów naczyń