PRZECIW-PRACA 1
CZY WYZWOLĄ NAS MASZYNY? SEMINARIUM

• PRZECIW-PRACA 1

Dzięki uprzejmości Biennale Warszawa

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium Paula Masona prowadzone przez Mikołaja Ratajczaka (Praktyka Teoretyczna)

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w seminarium proszeni są o nadesłanie zgłoszenia pod adres mailowy: zapisy@biennalewarszawa.pl do 19 kwietnia.

Liczba miejsc jest ograniczona, do udziału zostaną zaproszone osoby według kolejności zgłoszeń.
Seminarium odbywa się w języku angielskim.

Paul Mason

Dziennikarz telewizji BBC i Channel 4 specjalizujący się w tematyce gospodarczej. Za swoje reportaże był nominowany do nagrody Emmy i dwukrotnie do Nagrody Orwella. Prowadzi bloga. W Polsce ukazała się jego książki "Finansowy kataklizm. Koniec wieku chciwości" (2010) oraz "Skąd ten bunt?" (2013).

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

19:00 Warsztaty REZYDENCJA ARTYSTYCZNA – POKAZ PRACY WARSZTATOWEJ LINY MAJDALANIE PLAYING - REPLAYING MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
19:00 Wykład WYKŁAD - PRZECIW-PRACA 2MIGRANCI, PRACOWNICY LOKALNI I NOWE SOLIDARNOŚCI: PRZYPADEK WIELKIEJ BRYTANII MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
10:00 Seminarium SEMINARIUM - PRZECIW-PRACA 2 MIGRACJA JAKO FORMA OPORU MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
19:00 Debata WSPÓŁCZESNE NIEWOLNICTWO, PRACA PRZYMUSOWA CZY NADUŻYCIA, KTÓRE SIĘ ZDARZAJĄ? CZYLI O TYM, JAK SĄ TRAKTOWANI PRACOWNICY-CUDZOZIEMCY MUZEUM na Pańskiej
19:00 Spektakl SPEKTAKL MODERN SLAVERYPremiera MUZEUM na Pańskiej
Pańska 3 , Warszawa
19:00 Wykład WYKŁAD - PRZECIW-PRACA 3 ROZBIJANIE DIALEKTYKI. WALKA PRZECIW PRACY W ERZE FINANSJERYZACJI MUZEUM na Pańskiej