Premiera aplikacji
Park Rzeźby - gra terenowa

• Premiera aplikacji

fot. Bartek Stawiarski

[Domek Herbaciany w Parku Rzeźby na Bródnie. Przed Domkiem siedzą ludzie na leżakach. Niektórzy spacerują nieopodal]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do udziału w grze rodzinnej w Parku Bródnowskim.

Wydarzenie będzie połączone z premierą aplikacji Park Rzeźby – Gra Terenowa, która jest bezpłatnym narzędziem do samodzielnego odkrywania Parku, a także okazją do zapoznania się ze znajdującymi się w nim rzeźbami. Aplikacja będzie dostępna na stronie grapark.artmuseum.pl od 25 września, a my przetestujemy ją wspólnie spotykając się o godz. 11:00 przy Domku Herbacianym!

Kto może wziąć udział?

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto zgłosi się 25 września (indywidualnie lub zespołowo) na punkt startowy przy Domku Herbacianym. Aby wziąć udział w grze należy posiadać telefon z dostępem do internetu.

*gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Młodszych zapraszamy do udziału w działaniach animacyjnych przy Domku Herbacianym.

Na udział w grze należy przeznaczyć około godzinę. Ostatni pakiet startowy zostanie wydany przez organizatorów o godz. 13:00.

Park Rzeźby - Gra Terenowa jest połączeniem spaceru i aplikacji internetowej. Wykorzystuje wirtualne zadania logiczne i fizyczne. Aplikacja zawierać będzie instrukcję obsługi oraz listę zadań do wykonania.

Wydarzenie jest finałem XIII edycji Parku Rzeźby pod hasłem Bródno. Instrukcja obsługi, która jest organizowana przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie we współpracy z Urzędem Dzielnicy Targówek, szkołami i lokalnymi instytucjami kultury przy wsparciu Biura Kultury Miasta Stołecznego Warszawy.