Popołudnie w Muzeum
Oprowadzanie

• Popołudnie w Muzeum

Oprowadzanie po wystawie „Ćwiczenia z kreatywności", fot. Bartosz Stawiarski

W każdą środę o godzinie 15.00 zapraszamy na oprowadzania i spotkania towarzyszące bieżącym wystawom Muzeum.

Spotkania wprowadzają w tematykę wystaw realizowanych przez Muzeum i skierowane są do osób dorosłych. Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga zapisu, spotkania trwają około godziny. Spotykamy się przy recepcji na Pańskiej 3.

W tym tygodniu o wystawie „Ćwiczenia z kreatywności. Przestrzenie emancypacyjnej edukacji" opowie Iga Winczakiewicz – studentka specjalizacji „Kultura Wizualna” w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie współpracuje od 2014 roku, biorąc udział między innymi w przygotowaniach do wystawy „Ćwiczenia z kreatywności” oraz ósmej odsłony Parku Rzeźby na Bródnie.

W ramach spotkania odbędzie się oprowadzanie po wystawie.

Inne wydarzenia z tego cyklu: