Po co dzieciom artyści?
Miejsca, w których jesteśmy razem

• Po co dzieciom artyści?

Fot. Kuba Mozolewski

W co drugą niedzielę miesiąca Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na warsztaty rodzinne wokół wystawy „Daniel Rycharski. Strachy”.

Jakie miejsca gromadzą ludzi i po co? Które przestrzenie potrafią zebrać zupełnie różne osoby i co się wtedy wydarza? Czy miejsca wspólne wszędzie wyglądają tak samo? Co się dzieje, kiedy ich brakuje? Czy przystanek autobusowy lub ławka w parku mogą pełnić ważną rolę? Jak takie miejsca wpływają na nasze kontakty z innymi ludźmi? Zastanowimy się nad tymi zagadnieniami, przyglądając się działaniom Daniela Rycharskiego. W trakcie warsztatu spróbujemy też stworzyć takie miejsce.

Udział w warsztacie jest płatny. Bilet na działania rodzinne kosztuje 10 zł i obejmuje udział dziecka wraz z opiekunem. Udział kolejnego dziecka jest dodatkowo płatny 5 zł.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Marta Przybył

graficzka, edukatorka, aktywistka. Studiowała grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz arteterapię na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Współpracuje z wydawnictwami, instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi oraz angażuje się w oddolne działania społeczno-kulturalne. Interesuje ją twórcza praca z ludźmi.

Inne wydarzenia z tego cyklu: