Piknik na Bródnie
spacer z przewodnikiem i warsztaty dla dzieci

• Piknik na Bródnie

fot. Bartosz Stawiarski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na kolejne w tym sezonie sobotnie spotkanie w Parku Rzeźby na Bródnie, podczas którego odbędą się spacer z przewodnikiem i warsztaty dla dzieci.

Tradycyjnie już będziemy serwować kawę, herbatę i ciastka w Domku Herbacianym, gdzie odbędzie się wspólny piknik i odpoczynek na kocach i leżakach. Walutą, która obowiązuje w domku, za którą można otrzymać napoje i drobny poczęstunek, jest odwzajemnienie i dobrowolność. Każda osoba sama decyduje w jakiej formie odwdzięcza się za poczęstunek.

O godzinie 12.00 i 14.00 przy Domku Herbacianym rozpoczną się spacery z przewodnikiem po Parku Rzeźby, w czasie którego będzie można posłuchać opowieści o rzeźbach i anegdot związanych z ich powstaniem.

Dzieci zapraszamy na działania otwarte, podczas których można wziąć udział w szeregu kreatywnych zabaw inspirowanych otaczającymi Domek rzeźbami i przestrzenią Parku.

Działania mają charakter otwarty, nie obowiązują zapisy i można do nich dołączyć w dowolnym momencie.

11.00-15.00 godziny działania Domku Herbacianego (Małgorzata Olejniczak)
11.30-14.00 działania otwarte dla dzieci
12.00-13.00 spacer z przewodnikiem po Parku Rzeźby (Jakub Depczyński)
14:00-15:00 spacer z przewodnikiem po Parku Rzeźby (Małgorzata Podgórska-Manowska)