Piknik na Bródnie
Spacer z przewodnikiem i warsztaty dla dzieci

• Piknik na Bródnie
    fot. Bartosz Stawiarski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na kolejne sobotnie spotkanie w Parku Rzeźby na Bródnie, podczas którego odbędzie się spacer z przewodnikiem i warsztaty dla dzieci.

Tradycyjnie już będziemy serwować kawę, herbatę i ciastka w Domku Herbacianym, gdzie zapraszamy na wspólny piknik i odpoczynek na kocach i leżakach. Walutą, za którą będzie można otrzymać napitki i prowiant będą własnoręcznie wykonane rysunki.

O godzinie 13.00 przy Domku Herbacianego rozpocznie się spacer z przewodnikiem po Parku Rzeźby, w czasie którego będzie można posłuchać opowieści o rzeźbach i anegdot związanych z ich powstaniem.

Dzieci zapraszamy na Działania Otwarte, podczas których można wziąć udział w szeregu kreatywnych zabaw inspirowanych otaczającymi Domek rzeźbami i parkową przestrzenią.

Działania mają charakter otwarty, nie obowiązują zapisy i można do nich dołączyć w dowolnym momencie.

11.00-14.00 Godziny działania Domku Herbacianego
11.00-13.30 Działania otwarte dla dzieci
12.00-12.30 krótki spacer szlakiem kilku wybranych prac z Parku Rzeźby
13.00-14.00 spacer z przewodnikiem po Parku Rzeźby

Do wydarzeń można dołączać w trakcie ich trwania.