PechaKucha Night Warsaw vol. 12

PechaKucha Night to wieczór z pogranicza kreatywności i dobrej zabawy, gdzie kilkunastu twórców z różnych obszarów działań artystycznych, ale nie tylko, prezentuje swoje projekty, pomysły i dokonania w formule 20X20.

Każdy autor pokazuje tylko 20 slajdów, każdy slajd jest wyświetlany tylko przez 20 sekund. Przez 6min 40sek autor opowiada o tym, co ma w głowie.

Wieczór może być początkiem czyjejś kariery lub dobrą okazją do spotkania swoich fanów. To swoisty Hyde Park Kreatywności. Design, architektura, fotografia, malarstwo, grafika, projektowanie, wszystkie pomysły, projekty i portfolia, przekonania i sny, na które nie potrzeba galerii, kuratora, sponsora itp.

Każdy z naszych wieczorów jest inny, ale łączy je duży ekran, kilkunastu prezenterów, dobra muzyka, wyśmienita atmosfera, sztuka, odjechane pomysły, przerwa piwna i rozmowy, rozmowy, rozmowy…

Organizatorzy: Dorota Szopowska i Centrum ŁOWICKA
Więcej informacji i zgłoszenia do prezentacji na: www.pechakuchawarsaw.pl.

PechaKucha została wymyślona w 2003 r. przez A.Klein i M.Dytham’a - tokijskich architektów z KAarchitects. Obecnie odbywa się w ponad 500. miastach na świecie (www.pecha-kucha.org).