Party: WWB2
WARSZAWA W BUDOWIE 2

\"Polina \"Dj \"Yummy

Yummy Cake to pierwszy „różowy” zespół z Warszawy. Powstał w 2005 roku jako projekt elektro power pop. Koncerty Yummy Cake to energetyczne show - zawierające oprócz elementów scenicznych także wizualizacje tworzone na potrzeby poszczególnych występów. Zespół tworzą Patrycja Toczyńska, Michał Krasoń, Krzysztof Grabań i Mikołaj Bieńczak. Jak reklamują swój styl członkowie zespołu: „Yummy Cake brzmi słodko, ale do tych wypieków na koncertach podawane są ostre narzędzia”.

www.myspace.com/yummycakeband

Pollyester to zespół założony przez pochodzącą z Białorusi, Polinę Lapkovskaję – wszechstronnie wykształconą muzycznie artystkę, dj-kę, wokalistkę performerkę. Z czasem Pollyester stał się pełnokrwistym, czteroosobowym bandem, czerpiącym z tradycji muzycznej lat 80. i historii muzyki klubowej: elektro, new wave, disco etc. Poliana jest też członkinią imprezowego „gangu” z Monachium o nazwie Zombocombo.

www.myspace.com/pollyesterskoshka

DJ Mooner czyli Emmanuel Günther jest weteranem podziemnej sceny klubowej w Monachium, organizatorem imprez w nieczynnych halach fabrycznych i elektrowniach. Jest członkiem takich kolektywów muzycznych jak Hart of Noise i Zombie Nations oraz założycielem wytwórni płytowej Erkrankung. Produkcje Moonera łączą takie style jak Italodisco, trashy House, Elektro, Acid, Rock, Punk-Funk, Krautrock i wiele, wiele innych.

www.myspace.com/djmooner