Palma nad Wisłą
Spacer online

• Palma nad Wisłą

Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich. Autor fotografii: Konrad Pustoła. Archiwum Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Skąd wzięła się palma w Warszawie? Kto się nią opiekuje? Czy pasuje do swojego otoczenia?

Podczas spotkania wyjaśnimy, dlaczego Muzeum interesuje się palmą. Przedstawimy trasę spaceru, która pomoże poznać współczesne Powiśle i sztukę w przestrzeni miasta.

Informacje praktyczne:

• spotykanie odbywa się przez aplikację Zoom, Meeting ID: 860 1196 6171
  • uczestnicy i uczestnicy otrzymają mapę do samodzielnego odbycia spaceru
  • na początku omówimy przebieg spotkania i będziemy trzymać się uzgodnionego planu
  • wytłumaczymy skomplikowane terminy z zakresu sztuki współczesnej za pomocą języka codziennego
  • czas trwania spotkania to 1 godzina i 15 minut

Spacer przygotowała Marta Maliszewska. Staramy się zapewnić warunki komfortowe dla osób w spektrum autyzmu.

Możesz zapytać o spotkaniu lub napisać, co pomoże Ci uczestniczyć w spacerze:
napisz na adres muzeumdostepne@artmuseum.pl
zadzwoń lub napisz SMS na numer 577 006 290

Marta Maliszewska

filozofka i animatorka kultury, doktorantka na Wydziale Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Angażuje w działania zwiększające dostępność kultury. W 2018 roku rozpoczęła prowadzenie programu Muzeum Dostępne, obecnie koncentruje się na pracy z dorosłymi w spektrum autyzmu. Wiedzę na temat spektrum poszerzała uczestnicząc w programie “Autentyzm” oraz na szkoleniach prowadzonych przez Fundację SYNAPSIS.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Warsztaty Miasto: nowoczesne przyspieszenie i odbudowa przeszłościWarsztaty online Online
,
12:00 Spacer Przyroda w całym spektrumSpacer artystyczno-przyrodniczy Park Rzeźby na Bródnie
Kondratowicza/Chodecka, Warszawa
17:00 Warsztaty Sztuka w całym spektrumWarsztaty dla dorosłych MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Sztuka w całym spektrumWarsztaty z Pamelą Bożek MUZEUM nad Wisłą
17:00 Oprowadzanie Sztuka w całym spektrumOprowadzanie po wystawie MUZEUM nad Wisłą
17:00 Film Sztuka w całym spektrumWspólne oglądanie filmu MUZEUM nad Wisłą
17:00 Warsztaty Powrót do szkołySztuka w całym spektrum MUZEUM nad Wisłą
17:00 Spotkanie Sztuka w całym spektrumna wystawie „Refugees Welcome” MUZEUM nad Wisłą
17:00 Spacer Muzeum w centrum WarszawySztuka w całym spektrum MUZEUM na Pańskiej