Osiedle Warszawa
WARSZAWA W BUDOWIE 3

• Osiedle Warszawa

Widok na Osiedle Niedźwiadek, lata 70., Archiwum Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Ursus

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i „Krytyka Polityczna” zapraszają na dyskusje o realizowanych w ostatnich miesiącach warszawskich projektach „osiedlowych”. Na spotkanie organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, organizacje, artystów, publicystów, które zrealizowały bądź nadal realizują projekty dotyczące osiedli. Co zmieniły blokowiskowe projekty, jak spożytkować tę wiedzę, co z tego pozostanie dla mieszkańców naszego miasta? Dyskutować będą: Dominika Brodowicz (Szkoła Główna Handlowa), Marlena Happach (Stowarzyszenie na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego ODBLOKUJ), Katarzyna Juchniewicz (Fundacja Architektury), Urszula Siemion (Warszawa w budowie).