Oprowadzanie z audiodeskrypcją

• Oprowadzanie z audiodeskrypcją
    Wernisaż wystawy finałowej 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii w Muzeum nad Wisłą, 6-19 maja 2019, materiały Fundacji APH, fot. Piotr Litwic.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie finałowej 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Spacer poprowadzą Marta Przasnek i Aleksandra Górecka.

Obowiązują zapisy za pomocą formularza zgłoszeniowego poniżej. Na oprowadzanie z audiodeskrypcją możliwe są również zapisy telefoniczne lub za pośrednictwem SMS pod numerem telefonu: 517 772 108.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Martą Przasnek, koordynatorką programu Muzeum Dostępne, pod adresem muzeumdostepne@artmuseum.pl.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.