Oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po wystawie „Bestia, bóg i linia”

• Oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po wystawie „Bestia, bóg i linia”

[Zdjęcie przedstawia przewodnika Muzeum, który opowiada w Polskim Języku Migowym kilku zgromadzonym osobom o obiektach znajdujących się na stole, przed którym stoją.] fot. Marta Ejsomnt

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzanie w Polskim Języku Migowym po wystawie „Bestia, bóg i linia. Splot wiedzy, religii i sztuki w regionie Azji i Pacyfiku”, które odbędzie się 18 września o godzinie 18.00 w Muzeum nad Wisłą.

Na wystawie prezentowane są prace ponad 50 twórców między innymi z Kambodży, Indii, Wietnamu, Madagaskaru, Bangladeszu, Filipin czy Australii. Artyści stawiają odważne pytania i wnikliwie badają współczesną rzeczywistość. Wystawa „Bestia, bóg i linia” jest zaproszeniem do spojrzenia na współczesność z perspektywy Wschodu. Nie Wschodu z naszych zachodnich wyobrażeń pełnych mitologizacji, ale Wschodu realnego, rejonu, gdzie toczą się ważne debaty i gdzie rodzą się nowe idee przyszłości.

Spacer poprowadzi Daniel Kotowski. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (poniżej).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką ds. dostępności Muzeum, Martą Maliszewską, pod adresem mailowym marta.maliszewska@artmuseum.pl.

Informacje praktyczne dla zwiedzających z dysfunkcją słuchu.

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.

Daniel Kotowski

absolwent Polsko­-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, obecnie na studiach magisterskich na Architekturze Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Interesuje się sztuką, wystawiennictwem i architekturą. Prowadzi też stały cykl spotkań „Zachęta Miga” w Zachęcie. Był członkiem Grupy Artystów Głuchych.

Inne wydarzenia z tego cyklu: