Oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”
Тур на русском языке по выставке „Парадная площадь: шаг вперед”

• Oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie \

fot. Kuba Mozolewski

Музей Современного Искусства в Варшаве, Музей города Варшавы и Галерея „Студия” приглашают на тур на русском языке по выставке „Парадная площадь: шаг вперед”.

Тур на русском языке пройдут в среду 22 ноября 2017 г. в 18:00 в Галереи „Студия” (Дворец Культуры и Науки, Парадная Пл. 1). Приглашаем на прогулку по выставке с экскурсоводом.

Выставка „Парадная площадь: шаг вперед” – это основная часть 9-го выпуска фестиваля „Варшава в строительстве”. Выставка иллюстрирует этапы изменения центральной площади Варшавы под влиянием процессов строительства и трансформации. Это место, идентичность которого создают большие события - Всемирный фестиваль молодёжи и студентов (1955 г.), выступление Гомулки периода „Оттепели” (1956 г.), встреча с Папой Римским (1987 г.) или новогодние концерты, проходящие на площади каждый год начиная с 90-х годов. Выставка задаёт вопросы: какой была, какой есть и какой должна быть современная центральная площадь столицы?

Посещение выставки с экскурсоводом - билет на выставке.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Muzeum Warszawy oraz Galeria Studio zapraszają na oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie „Plac Defilad: krok do przodu”.

Oprowadzanie w języku rosyjskim odbędzie się w środę 22 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w Galerii Studio na placu Defilad.

Tegoroczna edycja festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE poświęcona jest Placowi Defilad. Na wystawie „Plac Defilad: krok do przodu” analizujemy zarówno historię jak i teraźniejszość placu, na którego obecną formę największy wpływ wywarły lata komunizmu oraz transformacji po 1989 roku.
Wstęp na oprowadzanie w ramach biletu na wystawę.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Spotkanie Seminarium samochodowe IICzytanki dla mieszkańców i radnych siedziba redakcji Magazynu Miasta / Fundacji Res Publica
ul. Gałczyńskiego 5, Warszawa
17:30 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskiepo wystawie „Plac Defilad: krok do przodu” Galeria Studio
Plac Defilad 1, Warszawa
12:00 Spotkanie Giełda zwycięskich projektówPunkt konsultacyjny, oprowadzania z architektem i animacje dla rodzin z dziećmi Cafe Kulturalna
plac Defilad 1, Warszawa
12:00 Oprowadzania Ostatni weekend9. edycji festiwalu WWB Galeria Studio
12:30 Warsztaty Działania otwarteJeden plac dla wszystkich! Galeria Studio
Plac Defilad 1, Warszawa
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie kuratorskiepo wystawie „Plac Defilad: krok do przodu” Galeria Studio
Plac Defilad 1, Warszawa