Oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”
Тур на русском языке по выставке „Эди Хила. Художник трансформации”

• Oprowadzanie w języku rosyjskim po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”

Pomnik, 2005 z serii „Paradoksy”

Музей Cовременного Искусства в Варшаве приглашает на открытые экскурсии на русском языке для индивидуальных посетителей по выставке „Эди Хила. Художник трансформации” 14 и 28 марта, а так же 11 и 25 апреля в 18:00 в Музее на Висле (Muzeum nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie 22).

Экспозиция в Музее Современного Искусства в Варшаве это первая ретроспективная выставка Эди Хилы, одного из последних недооцененных мастеров Восточной Европы. Албанский художник, стараясь передать реалии общественной трансформации, приходит к особенного рода реализму, основывающемуся на внимательном наблюдении деталей и передачи психологической правды наблюдаемого явления.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na rosyjskojęzyczne spacery z przewodnikiem po bieżących wystawach. Odbywać się będą w wybrane środy o godzinie 18:00.

14 marca spacer poprowadzi Michał Szymko.

Михал Шимко

историк искусства, журналист и путешественник. В будние дни много готовит и занимается искусством, а в выходные путешествует. Печатался в Kontynenty, Voyage, whiteMAD, Zwykłe Życie а также в русском издании журнала GEO.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

18:30 Spotkanie Spotkanie z Rigelsem Halilimpoprowadzi Marcel Andino Velez MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji” MUZEUM nad Wisłą
16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji” MUZEUM nad Wisłą
18:30 Spotkanie Spotkanie z Adrianem Paciprowadzenie Erzen Shkololli MUZEUM nad Wisłą
18:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji” MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Edi Hila. Malarz transformacji”Popołudnie w Muzeum MUZEUM nad Wisłą
18:30 Spotkanie Spotkanie z Małgorzatą Rejmerprowadzenie Marcel Andino Velez MUZEUM nad Wisłą