Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”

• Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”

fot. Found in Motion

W każdy wtorek o godzinie 18.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza do Muzeum nad Wisłą na oprowadzania towarzyszące bieżącej wystawie „Niepodległe. Kobiety a dyskurs narodowy”.

Spotkania prezentują wybrane wątki wystawy z perspektyw różnych przewodników. Skierowane są do osób dorosłych. Nie obowiązują zapisy. Spotykamy się przy recepcji Muzeum.

O wystawie „Niepodległe” opowie Paulina Śledziak, przewodniczka Muzeum.

Paulina Śledziak

historyczka sztuki, kulturoznawczyni. Studentka studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną warszawskiej ASP. Od października 2016 roku pracuje w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jako recepcjonistka, oprowadza też po Parku Rzeźby na Bródnie. Interesuje się feministyczną historią sztuki, sztuką w przestrzeni publicznej oraz krytyką instytucjonalną.

Wystawa i inne archiwalne wydarzenia towarzyszące:

18:30 Spotkanie Płeć strajkurozmowa MUZEUM nad Wisłą
15:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe”Popołudnie w Muzeum MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą
14:00 Oprowadzanie Oprowadzanie po wystawie „Niepodległe” MUZEUM nad Wisłą