Oprowadzanie po wystawie „Inny Trans-Atlantyk"
Ostatni weekend wystawy

• Oprowadzanie po wystawie „Inny Trans-Atlantyk\

fot. Kuba Mozelewski

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na ostatni weekend z wystawą ”Inny Trans-Atlantyk. Sztuka kinetyczna i op-art w Europie Wschodniej i Ameryce Łacińskiej w latach 50. – 70.”. W niedzielę oprowadzanie obdędzie się między innymi o godzinie 16:00.

Spotkanie skierowane do osób dorosłych. Udział w oprowadzaniu w cenie biletu wstępu na wystawę, nie obowiązują zapisy. Spotkanie potrwa około godziny. Spotykamy się przy recepcji w Muzeum nad Wisłą.

O wystawie opowie Anna Weksej, przewodniczka Muzeum.

Anna Weksej

graficzka, działaczka trzeciego sektora. Studiowała grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i McGill University w Montrealu. Szczególnie interesuje ją społeczny i polityczny kontekst działań artystycznych.