Oprowadzanie po wystawie „Daniel Rycharski: Strachy”

• Oprowadzanie po wystawie „Daniel Rycharski: Strachy”

Daniel Rycharski, "Tablica", 2016. Fot. Daniel Chrobak

W każdy piątek o godzinie 18:00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania towarzyszące bieżącej wystawie „Daniel Rycharski: Strachy”.

O wystawie opowie jedna z opiekunek lub jeden z opiekunów publiczności: Cezary Wierzbicki, Bernard Wnuk lub Jolanta Woch.

Cezary Wierzbicki

kulturoznawca. Interesuje się sztuką, architekrurą, urbanistyką i wszystkim tym co łączy sie z miastem. Od kilku lat zajmuje sie organizacją czasu i oprowadzaniem turystów po Warszawie. Zawodowo związany z obsługą klienta, w muzeum pracuje jako opiekun publiczności.

Bernard Wnuk

student MISH UW. Interesuje się sztuką polską po 1945, performance i XX w. francuską filozofią.

Jolanta Woch

absolwentka kierunku Ceramika w londyńskiej szkole projektowania Central Saint Martins College of Art & Design. Przez kilka lat pracowała w Victoria & Albert Museum gdzie organizowała oddolne oprowadzania w języku polskim. Interesuje się szeroko pojętą kulturą, architekturą i urbanistyką, ze szczególnym naciskiem na Warszawę. Entuzjastycznie pasjonuje się sztuką nowoczesną.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: