Oprowadzanie po Parku Rzeźby na Bródnie
Sztuka na świeżym powietrzu!

• zdjęcie. Park Rzeźby na Bródnie widziany z lotu ptaka

Park Rzeźby na Bródnie

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza w każdą niedzielę o 16:00 na oprowadzania po Parku Rzeźby na Bródnie, które prowadzą opiekunki i opiekunowie publiczności MSN.

Park Rzeźby na Bródnie jest otwartą przez cały rok wystawą rzeźby współczesnej na świeżym powietrzu. W wakacyjnym klimacie, z lemoniadą w ręku, poznamy ideę i historię tego miejsca, poszukamy niewidzialnej rzeźby Ai Wei Weia, wkroczymy do bram “Raju” Pawła Althamera, odpoczniemy pod ceglaną rzeźbą “Bródno” Jensa Haaninga i zastanowimy się kim są tajemniczy “Zinaxin i Dolacin” Magdaleny Abakanowicz. W czasie oprowadzania połączymy naturę, wypoczynek na świeżym powietrzu i sztukę współczesną, by skończyć na wspólnym pikniku pod Domkiem Herbacianym - najmniejszym domem kultury w Warszawie!

Oprowadzania są bezpłatne.
Zapisz się za pomocą formularza on-line TUTAJ