Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych . Dalsze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Możesz zarządzać ciasteczkami poprzez ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Oprowadzanie dla architektów Po wystawie „Robiąc użytek”
Widok wystawy "Robiąc użytek", fot. Bartosz Stawiarski
Zespół kuratorski projektu „Robiąc użytek” zaprasza na oprowadzanie kuratorskie po wystawie w ramach spotkania „Powiększenie 2 Wykład Public Works”.
Tym razem zwrócimy szczególną uwagę na raporty dotyczące pola architektury, sposobów oddolnego kształtowania i zarządzania przestrzenią oraz miejskiego aktywizmu.
Będzie to również okazja do rozmowy o koncepcji architektonicznej wystawy. Zapraszamy szczególnie osoby zajmujące się architekturą, zainteresowane
projektowaniem DIY i procesami partycypacji.