Niedzielny spacer po wystawie
„MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA”

• Niedzielny spacer po wystawie
    Fot. Kuba Mozolewski

W każdą niedzielę o godzinie 14.00 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na oprowadzania po wystawie „MIRIAM CAHN: JA, ISTOTA LUDZKA”.

Wybierz odpowiedni dla siebie dzień i godzinę. Pozwól zespołowi kompetentnych i doświadczonych przewodników oraz opiekunów publiczności oprowadzić się po wystawie jednej z najważniejszych i najbardziej uznanych malarek naszych czasów.

Udział nie wymaga zapisu, spotkania trwają około godziny. O wystawie opowie Bogna Stefańska, absolwentka historii sztuki na ASP w Warszawie i katedry Projektowania Ubioru w Krakowie. Pracuje w polu kultury, obecnie jako opiekunka widzów i wystaw w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Współdziałaczka Konsorcjum Praktyk Postartystycznych. Zainteresowana feministycznymi działaniami z pogranicza świata sztuki i aktywizmu.

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza również na pozostałe oprowadzania:

• Każdy wtorek 18:00 Oprowadzanie w języku polskim
  • Każda środa 15:00 Popołudnie w Muzeum – oprowadzanie w języku polskim
  • Każdy czwartek 16:00 Tylko dla dorosłych. Wspólne oglądanie wystaw
  • Każdy piątek 12:30 Gdy sztuki piękne nie zawsze są piękne. Popołudniowe oprowadzania
  • Każdy piątek 18:00 Wieczorne oprowadzania w języku polskim
  • Każda sobota 14:00 Oprowadzanie w języku angielskim / GUIDED TOUR IN ENGLISH
  • Każda sobota 16:00 Oprowadzanie w języku polskim
  • Soboty: 14 grudnia, 11 stycznia, 8 lutego, 29 lutego 18:00 Oprowadzania filozoficzne
  • Każda niedziela 14:00 Oprowadzanie w języku polskim