Niedzielne oprowadzanie
po wystawie „Ćwiczenia z kreatywności”

• Niedzielne oprowadzanie

Oprowadzanie po wystawie „Ćwiczenia z kreatywności", fot. Bartosz Stawiarski

W każdą niedzielę o godzinie 14.00 zapraszamy na oprowadzanie po bieżących wystawach Muzeum.

Oprowadzającymi będą muzealni animatorzy, kuratorzy oraz zaproszeni goście. Każdy z przewodników przygotuje autorski program zwiedzania i skoncentruje się na innych aspektach omawianych prac.

W tym tygodniu o wystawie „Ćwiczenia z kreatywności. Przestrzenie emancypacyjnej edukacji" opowie Ula Mandziewska ‒ absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie studentka grafiki komputerowej. Z działem edukacji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie współpracuje od 2012 roku, prowadząc warsztaty oraz oprowadzania dla dzieci i dorosłych.

Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem jest bezpłatne.

Wystawa i inne wydarzenia towarzyszące: