Niedziela to tydzień
Wielojęzyczne warsztaty rodzinne online

• Niedziela to tydzień

Marek Włodarski, Budowa, 1953, olej, papier. Dzięki uprzejmości Libra Dom Aukcyjny, fot. Marcin Łabuz

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wielojęzyczne warsztaty rodzinne z grupą Blyzkist.

Razem zainspirujemy się twórczością Henryka Strenga/Marka Włodarskiego, polsko-żydowskiego artysty. Przeprowadzki i życie w różnych miastach wpływają na artystę i na jego twórczość. A jak miejsce twojego pochodzenia wpływa na to, kim jesteś? Co można usłyszeć przy jednej ulicy, gdy pochodzimy z różnych miejsc?

Музей сучасного мистецтва у Варшаві запрошує на багатомовні сімейні заняття з групою Близькість.

Разом надихнемось роботами Генріка Стренга / Марека Влодарського, польсько-єврейського художника. Переїзд та життя в різних містах впливають на художника та його творчість. І як ваше місце походження впливає на те, ким ви є? Що можна почути на одній вулиці, коли ми приїжджаємо з різних місць?

Formularz zgłoszeniowy został ukryty.