Nie jesteś czasem niedźwiadkiem?
warsztaty dla dzieci w wieku 5-9 lat

• Nie jesteś czasem niedźwiadkiem?

fot. Kuba Mozolewski

W pewnym mieście pojawił się malutki przybysz. Wygląda na to, że znalazł się tu przypadkiem. Nikt nie wie kim jest, nawet on sam!

Festiwal Sputnik nad Polską i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zapraszają na warsztaty, podczas których sprawdzimy, jak Czeburaszek poradzi sobie w nowym miejscu i czy miasteczko stanie się jego nowym domem… Będziemy przyglądać się bohaterom bajki i tworzyć inne scenariusze, a także uzupełniać historię Czeburaszka szczegółami, o których film milczy. Nie zabraknie zabaw i ćwiczeń rysunkowych, być może nawet tak jak Czeburaszek zabierzemy się do budowania...

Katarzyna Witt

historyczka sztuki i edukatorka związana od kilku lat z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, gdzie opracowuje programy edukacyjne dla dzieci, rodzin i szkół. Specjalizuje się w edukacji wizualnej, architektonicznej i globalnej. Pasjonatka literatury dziecięcej.