Nicnierobienie
Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat

• Nicnierobienie

Warsztaty dla dzieci przed Muzeum nad Wisłą, fot. Radosław Nowik

W sezonie wakacyjnym zapraszamy dzieci na warsztaty czytane w Muzeum nad Wisłą.

W wybrane dni spotykamy się na muzealnym tarasie - na świeżym powietrzu i w towarzystwie poduszek. Proponujemy wspólne słuchanie książkowych historii, czasem zabawnych, czasem zupełnie poważnych! Edukatorki czytanie przeplatać będą rozmową z dziećmi i aktywnościami artystycznymi. Za sprawą książek rozciągamy wyobraźnię, podróżujemy po różnych światach i ćwiczymy twórcze postawy. Animowanie książki to nasz letni eksperyment, liczymy na Wasz udział!

Co to znaczy się nudzić? Czy nudzenie się jest nam do czegoś potrzebne? W jaki sposób nicnierobienie może stać dla dzieci ważnym czasem? Podczas spotkania książki napisane w językach, których nie znamy skłonią nas do samodzielnych zabaw i eksperymentów.

W razie brzydkiej pogody przenosimy się do Muzeum