NArchitekTURA, Agata Dudek i Robert Pludra
Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo

• NArchitekTURA, Agata Dudek i Robert Pludra

Nowe Piętro

Miesięcznik „Architektura-Murator” i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zapraszają na kolejne spotkanie z młodymi architektami, dizajnerami i grafikami. Gośćmi najbliższego wieczoru będą: architekci ze studia NArchitekTURA, graficzka Agata Dudek i projektant Robert Pludra.

Architektura

NArchitekTURA to założona przez Bartosza Haducha w 2007 roku grupa projektowa, łącząca działania z zakresu urbanistyki, architektury, projektowania krajobrazu, grafiki i wnętrz. W 2010 roku zaliczona została przez magazyn „Wallpaper” do trzydziestu najciekawszych młodych pracowni na świecie.
www.narchitektura.pl

Grafika

Agata Dudek jest absolwentką Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom uzyskała w pracowni ilustracji. Zajmuje się ilustracją książkową i prasową, malarstwem, fotografią i dizajnem.
www.dudek.carbonmade.com

Dizajn

Robert Pludra jest absolwentem Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracuje jako projektant produktu i scenograf, tworzy performance i sztukę wideo. Występuje też jako perkusista w rockowym zespole Alters.
www.robertpludra.com