Na ulicę patrz!
Wakacyjne warsztaty o sztuce publicznej dla młodzieży w wieku 13-16 lat

• Na ulicę patrz!

„Sztuka w Centrum” to kolejna propozycja letnich warsztatów dla młodzieży w wieku 13-16 lat.

Jakie są rodzaje działań artystów poza muzeami i galeriami? Czym różni się graffiti od muralu? Co to jest biżuteria miejska? Spacerując po Warszawie można spotkać mnóstwo prac – od bardzo niewielkich, ukrytych, ledwo zauważalnych, po wyjątkowo duże. Na pierwszych zajęciach z cyklu dowiemy się jak je nazywać, a także poznamy techniki w jakich zostały wykonane. Warsztatowa część spotkania będzie świetną okazją aby zrealizować własne pomysły na sztukę uliczną.

Do udziału są zaproszeni wszyscy chętni, niezależnie od miejsca zamieszkania. W przypadku wizyt w innych instytucjach czy galeriach uczestnicy będą mieć zapewnione bilety komunikacji miejskiej.

Można zapisywać się na zajęcia przez poniższy formularz.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy, udział jest bezpłatny.
Projekt realizowany w ramach programu Fundacji Orange.