MOKO architects, LIMO Design i Marcin Podolec
Nowe Piętro. Młoda architektura, grafika i wzornictwo

• MOKO architects, LIMO Design i Marcin Podolec

Marcin Podolec „Czasem”

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i miesięcznik „Architektura-murator” zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Nowe Piętro” - cykl comiesięcznych spotkań z młodymi architektami, dizajnerami i grafikami z różnych środowisk. Gośćmi wieczoru będą: MOKO architects, LIMO Design i Marcin Podolec.

Architektura
Warszawska pracownia MOKO architects założona została trzy lata temu przez Michała GratkowskiegoMartę Frejdę, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Architekci zajmują się także projektowaniem wnętrz.
www.mokoarchitects.pl

Wzornictwo
LIMO design to trójmiejska marka stworzona przez Monikę Potorską, absolwentkę Wydziału Architektury i Wzornictwa gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Promując współczesne rzemiosło, wytwarza swoje produkty we współpracy z lokalnymi hafciarkami czy szwaczkami.
www.limodesign.pl

Grafika
Marcin Podolec, grafik i rysownik komiksów, studiuje animację w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
www.kolec.ownlog.com