Mieszkać razem
Integracyjne warsztaty rodzinne online

• Mieszkać razem

Ilustracja: Marta Przybył

[ilustracja przedstawia napis 'mieszkać razem' na tle kolorowych figur geometrycznych, które przypominają istoty z oczami pod spadzistym dachem]

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami na integracyjne warsztaty rodzinne online.

Mamy wspólny dom, dzielimy razem przestrzeń, ale czy zastanawiamy się, co to znaczy mieszkać razem? Czy to dobra zabawa i wspólne dbanie o dom, czy raczej ciągłe kłótnie i wieczny bałagan?

Jeżeli dom jest wspólny, to czy nie mamy niczego na własność? A co z prywatnością? W pracach na wystawie „Coś wspólnego" znajdziemy wiele inspiracji na temat przestrzeni domu i tego, co da się w nim robić.

Wspólnie zrobimy zadanie, które pozwoli spędzać czas nie tylko podczas warsztatów, ale tak długo, jak będziecie chcieć!

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Zapisane osoby otrzymają link do spotkania w aplikacji ZOOM i listę potrzebnych materiałów.

Przebieg spotkania układamy z myślą o dobrym samopoczuciu dzieci w spektrum autyzmu lub z niepełnosprawnością intelektualną. Warsztaty prowadzą edukatorki przeszkolone przez Fundację SYNAPSIS. Zajęcia odbywają się według planu przedstawionego uczestnikom i uczestniczkom przed rozpoczęciem aktywności. Prowadzące korzystają z wspomagających i alternatywnych metod komunikacji ACC.

Inne archiwalne wydarzenia z tego cyklu:

18:00 Debata Gwałt. Historie z pamiętnika ocalałych (Survivors) Przemoc seksualna w Rwandzie i Kongo w kontekście kolonializmu Online
18:00 Spotkanie Wspólnota i wspólnotySpotkanie online Online
18:00 Wykład Pandemia i bezradność architektury Online
,
16:00 Oprowadzanie Oprowadzanie w PJM po wystawieWARSZAWA W BUDOWIE 12: COŚ WSPÓLNEGO Online
18:00 Spotkanie Ćwiczenie ze wspólnotySpotkanie online Online
18:00 Wykład Projektowanie miast w czasie kryzysu klimatycznego Online
16:00 Dyskusja Rozmowa o akcji „List”Prowadzi Paweł Żukowski Online
,
16:00 Oprowadzanie HISTORIA JEDNEJ PRACY: LISTOprowadzanie Pawła Żukowskiego Online
18:00 Dyskusja Obce ciało? ZA*Grupa Online