Miejska dżungla, czyli małpie figle na wystawie
WARSZAWA W BUDOWIE 4

• Miejska dżungla, czyli małpie figle na wystawie
    Palma na rondzie de Gaulle'a

Warszawską Palmę na rondzie Charles'a de Gaulle'a znają chyba wszyscy, ale nie każdy wie jak się tam znalazła, kto sprawił, że wyrosła w samym środku miasta...?! Na warsztatach dzieci poznają historię tego wyjątkowego drzewa (autorstwa artystki Joanny Rajkowskiej) i staną się projektantami nowego wystroju wyspy, na której stoi Palma.

Może dzieci zaproszą na nią egzotyczne zwierzęta lub bajkowe stwory, a może zasadzą nowe drzewa i kwiaty by Palma nie była już taka samotna? 12 grudnia Palma obchodzi 10 URODZINY więc na pewno bardzo się ucieszy, że to jej poświęcimy ostatnie festiwalowe warsztaty.

Dzieci zapraszamy na sobotnie małpie figle w Emilce a Rodziców i Opiekunów na oprowadzanie po wystawie w towarzystwie Joanny Rajkowskiej.

Warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Obowiązują zapisy.